PDA

Επιστροφή στο Forum : Στο Παρά 5 (Σεζόν 1)

almsgs
14-10-05, 02:25
pistevw pws fetos einai makran h kalyterh kwmikh seira!

tromeres atakes ("korwna den eipe, ti klaiei twra?" , "apo ton konto me thn karafla sto vathos, eisai kai koufos") poly kalos rythmos den se afhnei na varetheis kai poly prwtotypo thema, elpizw na synexisei etsi

genika den vlepw thleorash, mono to teleftaio deltio eidhsewn, mpala, kai kana ntokymanter sthn net (gia thn anaparagwgh tou elefanta klp)

alla opwte vrw kwmwdia mou na aksizei, menw mesa, kleinomai spiti kai den paw pouthena! persi to epatha afto me tis epanalhpseis twn aparadektwn (epatha sok malista otan hmoun sto metro kai akousa dyo kopelitses mprosta mou gyrw sta 15 na lene "shmera exei aparadektous, lene pws einai kalo!" - tote katalava oti mallon exw megalwsei!) alles seires pou eimai fan:
ths ellados ta paidia / oi men kai oi den / eglhmata / kala ksemperdemata (papadopoulou - kafetzopoulos)
:biglol:

paraksenos
14-10-05, 04:18
Einai fantastikh seira!!!Perimeno pos kai pos na erthei i deytera gia na do to neo epeisodio.Exo pathei ''kleistofagia'' apo tote pou to eida!(Marilena ti lene oxi Marinela.Den pan na ti lene kai doukissa,emena ti me noiazei.)Aytes oi atakes mou exoune meinei.Paraskevi simera opote,exoume 3 kai simera mexri to epomeno!!!!

olympiakos7
14-10-05, 16:15
Ο ηθοποιός που κάνει τον Σπύρο το έχει γράψει και αυτό όπως και τις Σαββατογεννημένες!! Μιλάμε για πολύ ταλέντο αυτό το παιδί!

Μια ωραία ατάκα ήταν εκεί που συνάντησαν η χωριάτα με την κόρη της μια με μπλε μαλλιά και σκουλαρίκια και λέει: "μα δεν την βλέπεις πως είναι? σαν φωτιστικό οινόπνευμα"!

apliaka
14-10-05, 21:14
to prwto epeisodio itan teleio!!!

ta ypoloipa alla einai wraia...

blepoume!!!

Boom
19-10-05, 15:22
8a simfwnisw oti einai apo ta kalitera sirial gia fetos!!!

marinos35
21-10-05, 03:30
Distixos, parolo pou tin latrevo tin seira, exo dei liges kai skorpies skines kathos olo kati tixainei kai den mporo na tin do. Pantos i ithopoios pou kanei tin plousia ksanthia (den mou menoun ta onomata) dinei resital. Einai sigoura i pio apolafstiki se oli tin seira. As elpiso pos den tha einai to proto kai to 4o ta monadika oloklira episodia pou exo dei mexri to telos tis seiras.

apati
22-10-05, 22:49
epitelous vlepw seira stin tv meta apo kairo..poly gelio.as einai kala ta torrents! :) to tetarto itan to kalitero..gia na doume tin sinexeia..

Theo86
23-10-05, 11:26
Distixos, parolo pou tin latrevo tin seira, exo dei liges kai skorpies skines kathos olo kati tixainei kai den mporo na tin do. Pantos i ithopoios pou kanei tin plousia ksanthia (den mou menoun ta onomata) dinei resital. Einai sigoura i pio apolafstiki se oli tin seira. As elpiso pos den tha einai to proto kai to 4o ta monadika oloklira episodia pou exo dei mexri to telos tis seiras.

H Smaragda Karydh einai re paparovits Marino....

PS:Na katseis na antigrapseis ta Lost mlk ta 8elw pisw!

olympiakos7
25-10-05, 00:43
Παιδιά δεν ξέρω πόσοι είδατε το σημερινό επεισόδιο, αλλά ήταν the best of the best! Πραγματικά τέτοιο γέλιο λίγες φορές έχω κάνει στην ζωή μου! Οι εξυπνότερες ατάκες όλων των εποχών! ΧΙΛΙΑ μπράβο στον σεναριογράφο (ο ηθοποιός που κάνει τον Σπύρο)! Απίστευτο!

Μία από τις ατάκες: Η Αγγέλα έχει πάρει το αυτοκίνητο και τρέχει. Η Ντάλια της λέει "Αγγέλα τρέχεις πολύ" αλλά εκείνη δεν απαντά! Και ρωτάει η Ντάλια: "Δεν ακούει;". Και έρχεται η ατάκα απ' τον Φώτη: "Ίσως επειδή τρέχουμε πιο πολύ απ' τον ήχο!" :biglol:

Όσοι το είδαν ξέρουν ότι δεν έχει σχέση με αυτό που περιγράφω! Εκατομμύρια φορές πιο χιουμοριστικό! Πρέπει να το δείτε... :bigbest:

marinos35
01-11-05, 00:30
H Smaragda Karydh einai re paparovits Marino....

PS:Na katseis na antigrapseis ta Lost mlk ta 8elw pisw!

Re kamene, afou h gonia tis ginekas den einai edo, ti thes apo tin zoi mou. lol
:bigsmile:

H Kyriakatiki eleutherotipia, sto ON OFF, eixe sinenteuksi me tin Smaragda Karydh. Stin sinenteuksi anaferete pos to malli tis ithopiou sto sirial einai perouka. Asxeto tha mou peite, alla mporei kapoios na ithele na to mathei. :bigbest:

astrin
01-11-05, 18:44
Apla foberh, perimenoume pws kai pws na er8ei h Deytera na maxeytoume oloi h parea na to doume!!! Gamw ta gelia, ola ta leuta!!! Eidika auth h zoumpoulia kai h ntalia...ti na leme...

icedale
02-11-05, 02:03
Μετά απο καιρό, παρακολουθώ και εγω μια σειρά.
Πολύ καλή. Οι ατάκες φοβερές και ο πανικός της Ζουμπουλίας δε παίζεται. Ούτε η αφέλεια της Ντάλιας βέβαια.

"Μωρή, μήπως δεν είσαι πλούσια και μας κάνεις πλάκα;;"
"Οχι, είμαι πλούσια, είμαι"
-γέλια απο το θέατρο
"σουυτ! πάλι γελάνε!"

Φοβερόοοοο

astrin
02-11-05, 11:21
Μετά απο καιρό, παρακολουθώ και εγω μια σειρά.
Πολύ καλή. Οι ατάκες φοβερές και ο πανικός της Ζουμπουλίας δε παίζεται. Ούτε η αφέλεια της Ντάλιας βέβαια.

"Μωρή, μήπως δεν είσαι πλούσια και μας κάνεις πλάκα;;"
"Οχι, είμαι πλούσια, είμαι"
-γέλια απο το θέατρο
"σουυτ! πάλι γελάνε!"

Φοβερόοοοο
Giati otan phge h Ntalia me mia tsanta me ta 500 toubla gia na paroun pitsa??

-Den mporoume na paroume pitsa me ayta..
-Ti?? Den mporoume?? Kai ti 8a paroume??
-Thn Arta,ta Giannena...

Eliwsa...

marinos35
05-11-05, 23:09
Sovara tora. Giati den kanoume se auto to thema post trivia. Diladi plirofories kai stoixeia apo tin seira pou o allos mporei na min ta kserei (opos auto me tin perouka)? Nomizo oti etsi tha ginotan poli pio endiaferon to thema, apo to na leme aplos "katapliktiki i seira". Mia apopsi einai kai auti.

ksessalonikios
07-11-05, 21:12
κάτι σχετικό-άσχετο με την σειρά, ετυχε στον στρατο να εχω για 2 μήνες στη σχολή δοκίμων στη κρήτη ''πατέρα'' (δηλ. κατί σαν υπεύθυνος για την ''εκπαίδευσή'' μου) τον καπουτζίδη (σεναριογράφος-σπύρος στη σειρά). Ο τύπος ήταν σκέτη αφασία,το τι γέλιο ρίχναμε στο θάλαμο με τις μιμήσεις και τα σκετς που έκανε δεν λέγεται, το κορυφαίο ήταν όταν κανα σαββατο που λύπανε οι αξιωματικοί και ήταν πιο λάσκα τα πραγματα αναλάμβανε να μας κάνει γυμναστική, περιττό να σας πω τι γυμναστική γινότανε στους κοιλιακούς απο τα γέλια. Το θέμα ήταν οτι εκτός απο το γέλιο που έβγαζε ηταν και πολύ καλό παιδί, ενω οι περισσότεροι παλιοί ''τρέχανε'' τα ''παιδιά'' τους αυτός οχι μόνο δεν με καψωνάριζε αλλά με βοηθούσε σε οποιοδήποτε προβλημα ειχα με κανα παλιο.

princess
07-11-05, 22:32
φοβερο ταλεντο το παιδι... ελπιζω μονο να μην τον "καψουνε" τα καναλια... Και οι δυο σειρες του μεχρι τωρα ειναι ζωντανες και φρεσκες, ελπιζω να μη το χωσουνε το παιδι στη λογικη του "ενα σηριαλ τη σαιζον" κι αρχισει τις κρυαδες....

apliaka
12-12-05, 23:19
hello....

to simerino epeisodio itan ligo poli dakrivrexto alla itan epeisis poli wraio...

kai i theopoula... kala.... ola ta lefta!!!

petrosb
30-12-05, 19:05
ola ta lefta einai i AMALIIIIIA
xaxaxa

petrosb
30-12-05, 19:07
Η σειρα εχει απιστευτα εξυπνο χιουμορ και οντως ειναι απι τις καλυτερες σειρες της τηλεορασης.Ειμαι σιγουρος οτι τα επομενα χρονια θα ειναι κατι αντιστοιχο με τους απαραδεκτους.....lol

evan84
31-12-05, 00:03
Γιατί έχεις ακούσει ότι θα συνεχιστεί και του χρόνου; Γιατί αν πάει έτσι θα γίνει σαν το lost και δεν θα μαζεύεται...

olympiakos7
03-01-06, 10:48
Ειμαι σιγουρος οτι τα επομενα χρονια θα ειναι κατι αντιστοιχο με τους απαραδεκτους.....lol

Ε, όχι να συγκρίνουμε και το χιούμορ και τις ατάκες του ΠΑΡΑ 5 με τους ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ! Το ΠΑΡΑ 5 είναι το πιο ατακαδόρικο σήριαλ που έχει περάσει ποτέ από την ελληνική τηλεόραση! Έλαιος ρε παιδιά!!! :bigpray:

Υ.Γ. Όσο για τον φίλο που ρωτάει πιο πάνω αν είναι σαν τις Σαββατογεννημένες:
Φίλε μου, είναι 2 και 3 φορές καλύτερο! (Ο σεναριογράφος είναι ο ίδιος -> Γιώργος Καπουτζίδης, ο Σπύρος της σειράς)! :bigbest:

apliaka
03-01-06, 11:04
Γιατί έχεις ακούσει ότι θα συνεχιστεί και του χρόνου; Γιατί αν πάει έτσι θα γίνει σαν το lost και δεν θα μαζεύεται...

ela re einai poli wraio to lost.... eidika i deuteri saison mou aresei poli!!!

esena ti de sou arese?

evan84
04-01-06, 09:32
Σαν σειρά είναι πολύ καλή μέχρι τώρα αλλά όταν οι υπεύθυνοι σου λένε θα κρατήσει 5 χρόνια αλλά δεν ξέρουμε ούτε στο περίπου που θα πάει η ιστορία(Αυτό δηλαδή που έγινε και ανάμεσα στο πιλοτικό επεισόδιο και τα κανονικά επεισόδια της σειράς). Αυτό φοβάμαι...

apliaka
04-01-06, 11:19
5 xronia????????????????/

kala to x_sane....

pantws emena auto pou den mou aresei einai oti kathe ligo kai ligame exei summary apo to ti egine....

kai twra exei poli kairo na valei kainourgio epeisodio...

eutyxws omws arxizei to 24....

GioZ
08-01-06, 17:21
Re paidia pote tha paiksei kainourio episodeio??

Olo epanalipseis exei autes tis meres? Kamia idea exei kaneis?

panos28
08-01-06, 17:32
Aurio logika!

mikros
08-01-06, 18:41
makari:Pante na gelasoume ligo pali:P

VAsillyS
08-01-06, 18:55
stis 16 genari malon einai to neo epeisodeio....

kwdikosno8
09-01-06, 13:06
xexexe...kalo to seirial alla mh to sigriknoume kai me tous aparadextous..!!
ierosilia!!!!

olympiakos7
09-01-06, 19:11
Παιδιά λυπάμαι που το λέω, αλλά το πρώτο επεισόδιο της χρονιάς, έρχεται στις 23 Ιανουαρίου! :bcrying:

evan84
10-01-06, 02:39
Παιδιά λυπάμαι που το λέω, αλλά το πρώτο επεισόδιο της χρονιάς, έρχεται στις 23 Ιανουαρίου! :bcrying:
Λάθος στις 16 είναι εντός Ελλάδος.

Wasp667
10-01-06, 02:44
Είδα spotάκι στο MEGA και έλεγε για τις 23.

sadako
10-01-06, 09:44
Κι εγώ για 16 νομίζω. Αλλά δεν παίρνω κι όρκο..

Πάντως, υπάρχουν και μερικοί (σαν και του λόγου μου), που δεν του είχαν δώσει τόση σημασία στην αρχή, και τα βλέπω τώρα με τις επαναλήψεις.. Πάντως όντως έχει πολλά να δώσει η σειρά..

BillyGeo
10-01-06, 14:32
Meta apo aparadektous (top) kai dyo ksenous (2nd) einai makran h pio ksekardidtikh ekpomph (xwris vrisidia kai geloiothtes)....

Re paidia ontws h Zoumpoulia einai h theia pou oloi tha thelame na xame na mas ftaixnei thn diathesh kai h Ntalia h teleia kollhth eidika stis foithtikes afragies....ALLA...

as mhn ksexname kai thn ypoloiph parea pou einai enas kai enas oloi tous alla kai thn

THEOPOULA !!!

apliaka
10-01-06, 18:14
paidia an pate stin a****uthi selida tha deite oti stis 16 arxizei to parapente....

deite kai ti tha symvei!!!

http://www.megatv.com/programma/default.asp?PDay=16&nextmonth=

Wasp667
10-01-06, 23:29
Epanerxomai sto thema imeromhnias me isxyro xarti auth th fora :P

evan84
11-01-06, 00:12
Ναι αλλά στο site λέει 16.

apliaka
11-01-06, 00:30
kala vre paidia min malwnete....

tha deixei!!!

BillyGeo
11-01-06, 15:01
File mou to 12 htan to teleytaio epeisodio prin teleiwsei o prwtos kyklos.....

Profanws ksanapaizoun to teleytaio gia na mas proetoimasoun gia to neo stis 23.

wTsIRaxYe

Navar
16-01-06, 12:13
exeis dikio file stis 23 exei neo episodeio simera einai to "dakryvrexto"kai makran to kalytero

kafros
16-01-06, 19:08
k to teletext 16 leei alla min anisixeite...tha to diapistosoume simera ti tha deiksei:biglol:se 3 ores

GioZ
16-01-06, 19:46
KAla autos pou ekane ti diafimisi o athlios mperdepse SIGOURA tis imerouminies .....

Tha faei kalo kraksimo... Simera re paidia einai to kainourio!

KATHILOTHEITEEEEE!!!!!!

apliaka
17-01-06, 00:42
KAla autos pou ekane ti diafimisi o athlios mperdepse SIGOURA tis imerouminies .....

Tha faei kalo kraksimo... Simera re paidia einai to kainourio!

KATHILOTHEITEEEEE!!!!!!

to edeixe telika?

Kobe
17-01-06, 01:26
Όχι ρε παιδιά τι να δείξει-την άλλη βδομάδα το καινούριο επεισόδιο...Σήμερα είχε επανάληψη το τελευταίο...

decadent
17-01-06, 09:52
aparadekto pantos mas taraksane stis epanalipseis eipan oti tha to ksekinisoun stis 16 kai 2 meres prin to anavaloun gia mia akoma evdomada....

ago
17-01-06, 23:13
Ante na doume!!! Tha ta doume pote ta kainouria epeisodia!!!

@Decadent

Bubble Wrap sta agglika!!!! Peritiligma me fisalides sta ellinika!!! :biglol:
Kai gia na skotoseis ligo xrono http://www.virtualbubblewrap.com/

TheXGuy
18-01-06, 01:09
To kainourio 8a paixtei thn allh vdomada. Ante na doume ti 8a ginei. Telika poios pisteyete oti einai o "kakos"?

evan84
19-01-06, 08:11
To kainourio 8a paixtei thn allh vdomada. Ante na doume ti 8a ginei. Telika poios pisteyete oti einai o "kakos"?

Εγώ νομίζω ότι είναι ο κακός δίδυμος αδερφός του Σταυριανίδη... Κι ότι η Αμαλία είναι της μυστικής αστυνομίας...

TheXGuy
27-01-06, 01:31
Εγώ νομίζω ότι είναι ο κακός δίδυμος αδερφός του Σταυριανίδη... Κι ότι η Αμαλία είναι της μυστικής αστυνομίας...
Sigoura kati tetoio paizei. Pantws o Stayrianidhs kai o "kakos" forane to idio daxtylidi...

absolut12
29-01-06, 03:31
paidia egw ena exw na pw:

apo tis kaliteres seires ton teleftaiwn etwn.......

olympiakos7
29-01-06, 15:17
Sigoura kati tetoio paizei. Pantws o Stayrianidhs kai o "kakos" forane to idio daxtylidi...

Φίλε μου, ο ηθοποιός που κάνει τον Σταυριανίδη έχει ένα ιδιαίτερο στυλ (όπως κάθε άνθρωπος) στην φωνή του και θα τον καταλαβέναμε όταν μιλάει! Τώρα θα μου πεις "γιατί δεν μπορούν να αλλάζουν την φωνή στο μοντάζ;" Ναι, αλλά το βλέπω δύσκολο! Εξάλλου, σε μια σκοινή όπου φένεται ίσα-ίσα από την χαραμάδα της πόρτας του γραφείου, έχω δει πως έχει μακριά μαλλιά!! Και θα μου ξαναπείς "γιατί δεν μπορεί να φοράει περούκα"... Έλα μου ντε;;

Υ.Γ. Θα προσπαθήσω να κάνω ένα capture την στιγμή εκείνη που αναφέρω στην σκηνή και θα την ποστάρω!!:bigsmile:

naikala
29-01-06, 15:59
Εχμ...ο Στυριανιδης ποιος ειναι?

warlord
29-01-06, 21:54
Εχμ...ο Στυριανιδης ποιος ειναι?

O ipourgos

olympiakos7
29-01-06, 23:10
Παιδιά, μετά από "σκληρή δουλειά", σας παρουσιάζω καρέ-καρέ την σκηνή που αναφέρω πιο πάνω (για όσους θέλουν να την μελετήσουν μόνοι τους, είναι στο 2ο επεισόδιο, περίπου στην μέση). Την στιγμή δηλαδή, που το "αφεντικό" φαίνεται από την σχιζμή της πόρτας (είναι και η μοναδική στιγμή μέχρι τώρα στο σήριαλ, που φαίνεται κάπως ο ηθοποιός)! Βάλτε την φαντασία σας να δουλέψει και πείτε απόψεις και γνώμες, για να "αποκαλύψουμε" πρώτοι ποιος "αλήτης" βρίσκεται πίσω από όλα αυτά!!!:bigbest:

Το γενικό πλάνο:

http://img25.imageshack.us/img25/545/p2zi.png

Καρέ-Καρέ:

http://img520.imageshack.us/img520/8421/10to1.png http://img520.imageshack.us/img520/9536/26mx.png http://img520.imageshack.us/img520/6633/33st.png
http://img520.imageshack.us/img520/6507/41bi.png http://img520.imageshack.us/img520/3/50fb.png http://img520.imageshack.us/img520/3889/65kt.png
http://img53.imageshack.us/img53/3364/79ci.png http://img53.imageshack.us/img53/9625/87cq.png http://img53.imageshack.us/img53/8007/98gu.png

Όπως βλέπουμε (φανταζόμαστε), από το καρέ No2, βγάζουμε το συμπέρασμα ότι ο ηθοποιός έχει κάπως κατσαρά μαλλιά και είναι γύρω στα 50! Επίσης, από τα καρέ No8 και No9, διαπιστώνουμε πως τα μαλλιά του πίσω είναι σαν "καπελάκι"! Αν βρω φωτό του ηθοποιού που υποψιάζομαι πως είναι (δεν γνωρίζω το όνομά του) θα την ποστάρω!!

naikala
30-01-06, 01:13
Χμμ μηπως υποψιαζεσαι τον τυπο απο την Cosmote?

olympiakos7
30-01-06, 09:43
Χμμ μηπως υποψιαζεσαι τον τυπο απο την Cosmote?

Πιθανόν να έχουμε τις ίδιες υποψίες!! :biglol:

Υ.Γ. Πάντως θυμάμαι πως τον έχω δει σε μια διαφήμηση! Αν βρεις καμιά φωτό του κάν' την post! :bigbest:

paulina
30-01-06, 19:03
Διάβασα σε ενα περιοδικό οτι ο ηθοποιός που κάνει το αφεντικό είναι ο Δημήτρης
Πετρόπουλος.Αν ειναι αυτος ,εχει παιξει σε ενα επεισοδιο των απαραδεκτων,το
"κολαν" .Το ονομα αυτο ειναι παντα στους τιτλους αρχης.

dev
01-02-06, 02:26
exoume kamia fotografia tou ?

apisteto to teleftaio episodio!

twinky
01-02-06, 20:17
epishs enas dimitris petropoulos eixe paixei k sto eimaste ston aera..to grafei stous titlous arxhs..sto epeisodio 7.

atom
01-02-06, 20:27
Apisteyth seira an kai to teleytaio episodeio nomizw pws den htan kai apo ta kalytera... Elpizw na synexhsei thn kalh douleia kai na mhn exei exei thn tyxh allwn poli kalwn serial pou ftasan se adieksodo kai stamathsan (blepe ti pshxh tha paradwseis mwrh)

dev
02-02-06, 02:09
kserete an 8a paei kai 2h sezon ?

olympiakos7
02-02-06, 10:02
kserete an 8a paei kai 2h sezon ?

Προς απάντηση, αναφέρω τον διάλογο της Ζαχαρέα με τον Καπουτζίδη, στην εκπομπή της στο Mega (42')!

Ζαχαρ: Έχεις σκεφτεί το τέλος;
Καπουτζ: Πάντα όταν ξεκινάω να γράψω κάτι σκέφτομαι το τέλος!
Ζαχαρ: Πότε τελειώνει;
Καπουτζ: Εεχχμμ...(γέλια), τι να απαντήσω;; (Γέλια) Όχι εντάξει, να είμαστε καλά και κατά το Μάη θα γυρίσουμε τα τελευταία επεισόδια!

effiesuncity
03-02-06, 03:42
Απ ο,τι μου χει πει ενας φιλος μου που δουλευει καμερα στο σηριαλ αυτος που παιζει τον "κακο" ειναι τελειως κομπαρσος λεει....δεν τον ξερει.....:bigbuble:

argi81
07-02-06, 19:02
padws den kserw an parathrhsate alla o "kakos" sto shrial foraei to idio daxtylidi sto idio daxtylo me ton upourgo..opios exei ta epeisodia borei na to tsekarei th stigmh pou o "kakos" bazei ouiski se polles skhnes....
ti na pw...den ex idea pios borei na einai ..

koulos
09-02-06, 16:06
apo sinenteyksi toy kampoytzidi o kakos einai empneysmenos apo ton kako toy astinomou saini.episis leei oti den exei paroysiastei akomi sti seira.apo tis foni kai mono einai o tipos apo ti diafimisi tis cosmote,o idios epeze ton kako dimosiografo sto eimaste ston aera(to tsiraki toy barda).

oso gia tis seira isos i deyteri kaliteri komiki seira tis ellhnikis thleorashs...meta toys dyo ksenoys fisika stoys opoious oi atakes peftan san tis mpompes ston polemo tou irak...sigoyra i kaliteri fetini....mpravo se oloys toy sintelestes kai sigoyra sto mega....

slavar
10-02-06, 20:48
pantos kai i foni tou "kakou" moiazei ston stayrianidi.

koulos
11-02-06, 03:03
mporei alla den mporei na einai o stayrianidis giati sto proto epeisodeio tin ora pou oi 5 einai sto ansanser mazi toy kai prospa8oyn na katalavoyn ti symbenei kai o stayrianidis pe8enei o "kakos" thlefonei ston "dolofono" o opoios perimenei na dei ti ginete kai milame.......opote akyros 8eoritika o stayrianidis.....o typos prepei na einai politikos o opoios den exei emfanistei ka8olou mexri tora.....

kati allo tora:
sto telos ti pisteyete oti 8a ginei??????

i dikia moy apopsi einai oti 8a anakalipsoyn poios einai alla den 8a kataferoyn na to poun pote se KANENA allo giati to treno den 8a stamatisei............

slavar
11-02-06, 11:30
Pantws o kapousidis eipe oti to telos den tha einai kai toso eyxaristo. Polloi leei tha xenerwsoun

Nemesis
11-02-06, 14:56
Pantws o kapousidis eipe oti to telos den tha einai kai toso eyxaristo. Polloi leei tha xenerwsoun

Δεν είπε ότι θα ξενερώσουν αλλά ότι θα στεναχωρηθούν...

earthlife
12-02-06, 00:27
Άμα είναι να τους πατήσει το τρένο... λογικό.

skman21
12-02-06, 00:39
ISOS I KALYTERI ELLINIKI SEIRA POU EXEI PEXTEI. POLI KALO SENARIO KAI TRELO GELIO.

arcadia
19-02-06, 15:02
ευχαριστώ πάντως. xx

Spyrakos
19-02-06, 15:14
Λοιπον: εχουμε πει χιλιες φορες οτι οι συζητησεις στο φορουμ για παρανομα λογισμικα, πειρατικα περιεχομενα κλπ απαγορευονται ρητως.

Επισης, εχουμε πει αλλες φορες οτι αυτο το site ΔΕΝ εχει πλεον καμια σχεση με αλλο site παρομοιου ονοματος και κατα πολυ διαφορετικου περιεχομενου.

Παρ'ολα αυτα, βλεπω κατα καιρους διαφορες παραβιασεις, μια πολυ σοβαρη εκ των οποιων εδω. Σε πρωτη φαση, και λογω του "νεαρου" της φορουμικης ηλικιας σας, απλα γραφω για να σας προειδοποιησω και αφαιρω τα "ενοχα" μυνηματα. Ελπιζω να μην επαναληφθει και να μην χρειαστει να περασουμε σε warnings.

Ευχαριστω.

decadent
20-02-06, 21:46
re paidia na rotiso kati epeidi pote den katafera na do tin arxi auto me to treno pou lete ti akrivos einai?? einai i arxi?? panta to prolavaina apo kei pou parousiaze i makrupoulia enan enan tous protagonistes. Mporei na mou pei kaneis pos arxizei kai ti einai auto to treno??

zwh1806
21-02-06, 00:10
ine i pio telia sira aftin tin stigmi stin elliniki tileorasi

VipeR
21-02-06, 01:34
Makran h kaliteri komikh seira mazi me tous 2 ksenous opos anaferthike k poio pano.

Emena prosopika mou aresh perissotero apo tous 2 ksenous, mporei na mh peftoun oi atakes sto para 5 opos ekei alla to ergo exei ploki, agonia k drash paralila me to gelio k auto mou to kanei ksexoristo k 1o me diafora gia emena.

Oso gia ton kako, isos k o sigrafeas Kapoutzidis na mh gnorizi akoma poios tha einai....

An pate sto IMDB (dino link parakato) tha doun oti sto cast ton ithopoion iparxh to onoma Dhmhtrhs Petropoulos - (Voice) eno se olous tou upoloipous meta thn paula paei o rolos tous. Epomenos morei apla na exoun th fonh tou tupou pou anefera k na baloun meta opoio ithopoio tous kanei gia to rolo.
Epidh apo edo aglia den gnorizo onomata Poios einai auto o Petropoulos??
Einai autos pou legate apo thn cosmote.

To link pou sas elega...

http://www.imdb.com/title/tt0491739/fullcredits

kyrAndreas
27-02-06, 20:22
και για τους πολλούς fan της καλύτερης ελληνικής σειράς να σημειώσω ότι υπάρχει επιτέλους υπάρχει και ένα fun club για ελληνική σειρά!
http://www.sto-asanser.com
Εμ με τόση απείχηση επόμενο δεν είναι!!!
Ανυπομονώ για το σημερινό επεισόδιο!!!

edit: Θέλω να παρακαλέσω να μην αποκαλύψει κανείς ότι ενδέχεται να αναφέρεται στα επόμενα επεισόδια, αφού π.χ. υπάρχουν περιλήψεις μέχρι και για το 19ο αυτή τη στιγμή

VAsillyS
27-02-06, 20:40
malon den exei neo, shmera, na do pou tha kryfto....

Wasp667
27-02-06, 20:55
Ontws etsi prepei na'nai...
Ap'to site sto-asanser.com ta parakatw:

"Σίγουρα όλοι περιμέναμε το νέο επεισόδιο, όμως τελικά οι άνθρωποι του MEGA απoφάσισαν να αλλάξουν την ώρα προβολής του 18ου επεισοδίου. Όπως ενημερώσαμε χτές ένας από τους λόγους είναι κυρίως η κακοκαιρία των τελευταίων ημερών, διότι οι έντονες βροχοπτώσεις σε συνδυασμό με την κόκκινη σκόνη, οδήγησαν τελικά στην ακύρωση των περισσοτέρων εξωτερικών γυρισμάτων.
Υπομονή λοιπόν ως την Καθαρά Δευτέρα !"

Kai sto programma tou to MEGA exei simera gia provoli to episodio 17.

Spinellos
08-03-06, 01:08
Epeisodio 18..klassiko iremo epeisodio me ligo gelio...
Wres wres o kapousidis mou dinei tin entypwsi oti den exei ti na valei sto epeisodio kai mas ka8isterei

Parola ayta eimaste se anamoni

Sp1n05 was here
:bhithere:

Boom
09-03-06, 15:58
nai o staurianidis einai autos pou kanei tin diafimisi tis cosmote to eixan pei se mia mesimeriani ekpompi alla den 8imamai to onoma tou :)

Mike
09-03-06, 19:22
Πραγματικά η σειρά είναι τέλεια...
Να φανταστείτε φέτος στις απόκριες πάρα πολλοί είχαν ντυθεί Ντάλια:bdance:

Boom
10-03-06, 15:42
telika 8a paei kai deuteri xronia to para pente :bigclap: :bigclap: :bdance:

warlord
10-03-06, 21:20
telika 8a paei kai deuteri xronia to para pente :bigclap: :bigclap: :bdance:

Καλό είναι αυτό; Ποσες σειρές δε καταστράφηκαν στον δεύτερο τους κύκλο...

Boom
11-03-06, 00:02
Se auto exeis dikio alla nomizw omws oti o kapoutzidis den 8a 8elei kati teteio opote kaih deuteri xronia mporei na einai kaliteri kai apo tin prwti

Xrhstos
11-03-06, 03:11
kati kako exw na sas pw pou malon tha mas thlipsei an einai alitheia......
mexri tora den exw deidiafimish sto mega opote mporei na einai pali epanalipsei to para pente thn deytera.....
as elpisoume na mhn einai etsi alla to fovame....

Xrhstos
11-03-06, 18:50
telika liete o sinagermos...epitelous idame diafimistiko tou para pente sto mega....
ara tha exei kainourio episodio....
ante na isixasoume.....
ante na ertei i deytera lipon.....

panvasil
12-03-06, 02:40
nai o staurianidis einai autos pou kanei tin diafimisi tis cosmote to eixan pei se mia mesimeriani ekpompi alla den 8imamai to onoma tou :)

Δημήτρης Πετρόπουλος λέγεται ο ηθοποιός που κάνει τη διαφήμιση της Cosmote. Tη φωνή του ακούμε στον μεγάλο κακό. Ο Σταυριανίδης είναι ο υπουργός που δηλητηριάστηκε και τον έπαιζε ο Άλκης Παναγιωτίδης.

kafros
12-03-06, 03:04
mpravo enimerosi omos:P:P

pantos se toso epitiximenes seires einai krima pou einai mia fora ti vdomada..mas kratane k se agonia...!!!

Boom
12-03-06, 23:54
Δημήτρης Πετρόπουλος λέγεται ο ηθοποιός που κάνει τη διαφήμιση της Cosmote. Tη φωνή του ακούμε στον μεγάλο κακό. Ο Σταυριανίδης είναι ο υπουργός που δηλητηριάστηκε και τον έπαιζε ο Άλκης Παναγιωτίδης.

nai sorry mperdeutika me ta onomata o kakos den exei kai onoma :bigbest:

TheXGuy
13-03-06, 00:25
Se auto exeis dikio alla nomizw omws oti o kapoutzidis den 8a 8elei kati teteio opote kaih deuteri xronia mporei na einai kaliteri kai apo tin prwti
Pantws h seira sta teleytaia episodia kanei koilia. Mallon o Kapoutzidhs prospa8ei na thn travhksei gia na kanei episodia kai gia ton deytero kyklo...

Boom
13-03-06, 17:05
nomizw vazei perisoteres atakes alla auto kapia stigmi den 8a kourasei?

Spinellos
15-03-06, 02:00
Den kserw an to kserete H'exei eipw8ei kati gia tin Amalia....

Pantws H Amalia [kata pasa pi8anotita paizei na] einai enas aggelos..opws leei k to song: Aggeloi tou tsarly..!!!Aggeloudaki vre einai i ....nara mou:bigclap: ,gia tin akriveia auti pou skotwsan oi kakoi prin 30 xronia....

Kala molis eida to song pou 8a paei Eurovision....i dyskolia opws leei ki o Raxagel einai, na krati8eis stin koryfi:greece: .Ante kalo pato :bigidiot:

Spinellako pali douleia eisai;;..axouto:bigbuble:

Cathy
21-03-06, 19:36
Geia sas :bhithere:

einai katapliktiki seira :bigbest:

ton telautaio kairo omws nomizw exei kanei mia kilitsa kai den xerw giati

Spinellos nai etsi diavasa kai gw oti htan auti h kopela pou skotosan prin 30 xronia

episeis kapou diavasa oti 8a tis dosoun kai paratasi sto seirial diladi 8a paixei kai se alla episodia :bdance:

Geia sas :bye2::bye2:

maddoctor
21-03-06, 21:31
Το έγραφε στο ένθετο της εφημερίδας "Το Θέμα".Πάντως πραγματικά νομίζω ότι κάνει λίγο κοιλιά η σειρά στα τελευταία επεισόδια.Ίσως για να φτάσει μέχρι το καλοκαίρι, ίσως για να φτάσει μέχρι του χρόνου.....Είδωμεν.

kafros
22-03-06, 01:57
kalitera na kanei mia mikri kilitsa tora para na einai mapa tin epomeni xronia;)

kelly
31-03-06, 18:09
kai tou xronou para 5???den tha me xalage an sunexisei etsi....einai apla korufaio!!!omws pou tha ftasei i agnwnia mas??!!!eixa diavasei pws o kampoutzidis den to ithele epoudeni!!nai exei kanei ligo koilitsa (paramennei polu kalo kai tautoxrona gnwrizoume kalutera tous xaraktires)alla to paidi den prolavainei na grafei keimena gia show!kai sta ariwn autos ta egrapse!

Dimitris d
29-06-06, 10:24
fobero to epeisodio

Spyrakos
29-06-06, 12:17
Βασικα με καραξενερωσε το τελευταιο επεισοδιο... φαινεται απο χιλιομετρα οτι η σειρα ειναι τελειωμενη και την τραβανε απο τα μαλλια για να τραβηξει και του χρονου γεμιζοντας επεισοδια με ατακες και ανοητα σκετσακια (σαν αυτα με τους αεροσυνοδους στο τελευταιο επεισοδιο) κατακρατωντας την συνεχεια της πλοκης μπας και κατεβασει τιποτα η καρκαλα του Καπουτζιδη μεχρι του χρονου και το σωσει... εχει καταντησει πλεον sit-com η σειρα, και να ειχε και την ηθοποιια να το κρατησει, παει στα κομματια, αλλα ρε παιδια εκει μεσα μονο η Νταλια και η Ζουμπι ξερουν τι εστι ηθοποιια, ολοι οι αλλοι ειναι για τα πανηγυρια, ημαρτον δλδ.

Το εχω ξαναπει και οποιος εχει ματια βλεπει: η καλυτερη σειρα της σεζον (και μακραν) ηταν το 50-50.:D

Mike
05-03-07, 17:28
Άντε, επιτέλους και νέο thread για τη 2η σεζόν :)!
http://www.inout.gr/showthread.php?t=13416
μπουκάρετε :D:D:D